ГУР закликає мешканців Криму повідомляти інформацію про розташування окупаційних сил та засобів

ГУР звертається до мешканців тимчасово окупованого Криму з проханням і надалі повідомляти інформацію про розташування окупаційних сил та засобів. Про це повідомила пресслужба ГУ розвідки Міноборони України 5 квітня.

“Рішучість військово-політичного керівництва України, українського суспільства та Сил оборони України в питанні повернення усіх тимчасово окупованих російськими загарбниками українських земель, а також ваша підтримка, наближають нашу Перемогу!” - повідомили розвідники.

Мешканців Криму попросили повідомляти інформацію про розташування: пунктів дислокації, адреси проживання особового та керівного складу окупаційних військ; складів зберігання снарядів та паливно-мастильних матеріалів; точок розміщення, зберігання та ремонту військової техніки; місць розміщення РЕР та РЕБ засобів (характерна ознака: антени та локатори); штабів та пунктів управління окупаційними військами; місць зберігання та точок чергування засобів протиповітряної оборони (ППО). Інформацію можна передати наступними каналами:

Телефон: +380969455341 Signal WhatsApp

Telegram: чат: https://t.me/krymbavovna_chat бот: @krymbavovna_bot E-mail: [email protected]

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті