ГУР закликає мешканців Криму повідомляти інформацію про розташування окупаційних сил та засобів

ГУР звертається до мешканців тимчасово окупованого Криму з проханням і надалі повідомляти інформацію про розташування окупаційних сил та засобів. Про це повідомила пресслужба ГУ розвідки Міноборони України 5 квітня.

“Рішучість військово-політичного керівництва України, українського суспільства та Сил оборони України в питанні повернення усіх тимчасово окупованих російськими загарбниками українських земель, а також ваша підтримка, наближають нашу Перемогу!” - повідомили розвідники.

Мешканців Криму попросили повідомляти інформацію про розташування: пунктів дислокації, адреси проживання особового та керівного складу окупаційних військ; складів зберігання снарядів та паливно-мастильних матеріалів; точок розміщення, зберігання та ремонту військової техніки; місць розміщення РЕР та РЕБ засобів (характерна ознака: антени та локатори); штабів та пунктів управління окупаційними військами; місць зберігання та точок чергування засобів протиповітряної оборони (ППО). Інформацію можна передати наступними каналами:

Телефон: +380969455341 Signal WhatsApp

Telegram: чат: https://t.me/krymbavovna_chat бот: @krymbavovna_bot E-mail: [email protected]

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті