У школі Воронежа РФ через металошукач на іспит не пускали дітей з пірсингом, кісточками в ліфчиках, ланцюжками на стрінгах і брекетами на зубах

В одній зі шкіл російського Воронежа РФ металошукач не пустив на іспит дітей із пірсингом, кісточками в ліфчиках, ланцюжками на стрінгах і навіть брекетами на зубах. Про це повідомив російський Телеграм-канал "Mash" 28 травня.

«Витягувати кісточки з ліфчиків, знімати пірсинг і відкріплювати ланцюжки на стрінгах змусили учнів школи №62 у Воронежі - про це розповідають самі діти. Нібито вони дзвеніли під час проходу через металошукач", - ідеться в повідомленні. 

Зазначається, що система контролю дісталася навіть до дітей із брекетами. Їх пустили в кабінет тільки через годину після початку іспиту. 

"Весь цей час натовп випускників стояв на посту охорони. Після того як усі повернулися додому і розповіли про те, що трапилося, батькам, посипалися заяви за свавілля. Учениці в істериці, батьки в шоці, попереду ще два тижні іспитів", - пише також Телеграм-канал.

Уточнюється, що міністерство освіти Воронезької області вже запросило камери спостереження зі школи і готується пильно вивчати записане.

Раніше повідомлялося, що в російському Воронежі знову пролунав вибух у багатоповерхівці. Цього разу функцію дрона на себе взяв самогонний апарат.

Раніше також повідомлялося, що у Воронежі 50 «свіжоспечених» громадян РФ у ресторані отримали повістки до військкомату.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті