У російському Воронежі знову пролунав вибух у багатоповерхівці. Цього разу функцію дрона на себе взяв самогонний апарат

В одній із багатоповерхівок Воронежа в РФ пролунав вибух увечері 27 вересня - рвонув самогонний апарат. Про це повідомили російські Телеграм-канали, розмістивши відповідне відео.

"У багатоповерхівці у Воронежі вибух. Але безпілотники тут ні до чого - на балконі в одного з місцевих жителів будинку по вулиці Володимира Невського вибухнув самогонний апарат. +1 аргумент на користь ЗСЖ", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в російському Воронежі безпілотник врізався в дев'ятиповерхівку, повідомляють про двох поранених.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті