У російському Воронежі знову пролунав вибух у багатоповерхівці. Цього разу функцію дрона на себе взяв самогонний апарат

В одній із багатоповерхівок Воронежа в РФ пролунав вибух увечері 27 вересня - рвонув самогонний апарат. Про це повідомили російські Телеграм-канали, розмістивши відповідне відео.

"У багатоповерхівці у Воронежі вибух. Але безпілотники тут ні до чого - на балконі в одного з місцевих жителів будинку по вулиці Володимира Невського вибухнув самогонний апарат. +1 аргумент на користь ЗСЖ", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в російському Воронежі безпілотник врізався в дев'ятиповерхівку, повідомляють про двох поранених.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті