У школах Вінниці через спалах гепатиту запроваджують онлайн-навчання

З 30 жовтня, у Вінницькій громаді школярі навчатимуться онлайн. Наразі через спалах гепатиту А на Вінниччині в медзакладах перебуває 141 особа, 11 дорослих та 4-х дітей вже виписали з лікарень. Про це у Фейсбук повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

"Станом на зараз: 141 людина залишається у лікарнях Вінниці та області через спалах гепатиту А. 11 дорослих та 4 дітей вже виписали. З понеділка, 30 жовтня, школярі Вінницької громади навчатимуться в онлайн-форматі. Відповідне рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій", - повідомив Ігор Кузін.

За його словами, епідеміологічне розслідування спалаху із застосуванням лабораторних методів дослідження продовжується.

Як додав головний держсанлікар, поки не виявлено єдиної причини спалаху, триває аналіз осередків поширення та робота з населенням, зокрема встановлення кола контактних осіб та огляд мешканців, у яких немає явних симптомів захворювання.

Наразі є результати понад 150 проб з навколишнього середовища, фахівці перевіряють стихійні ринки та воду: централізовані та громадські джерела.

До завершення епідеміологічного розслідування, наголосив Кузін, вкрай необхідно дотримуватись профілактичних заходів.

Як повідомлялося, 24 жовтня у Вінниці були госпіталізовані 60 людей з підтвердженим діагнозом гепатит А, серед них - 14 дітей.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті