У Києві про сигнал повітряної тривоги під час відключень електроенергії буде інформувати поліція

"Столична поліція інформуватиме жителів міста про сигнал повітряної тривоги під час відключень електроенергії", - йдеться у повідомленні поліції Києва 12 січня.

Правоохоронці нагадали, що у зв’язку з тривалими відключеннями електроенергії у столиці та ускладненням погодних умов, підрозділи поліції Києва працюють у посиленому режимі та збільшили кількість нарядів у районах, які найбільше постраждали від ворожого обстрілу.

"Відтак, правоохоронці інформуватимуть громадян у разі оголошення сигналу повітряної тривоги, під час відсутності електропостачання, коли основні системи оповіщення можуть не працювати. Для ефективного інформування поліцейські, дублюватимуть сигнал "Повітряна тривога" та "Відбій повітряної тривоги" за допомогою гучномовця. Зокрема під час патрулювання житлових кварталів та місць масового перебування людей", - йдеться у повідомленні.

У поліції вкотре закликали відповідально ставитись до повітряної тривоги та у разі отримання оповіщення негайно йти до найближчого укриття.

Як повідомлялося, через ворожі обстріли є знеструмлені споживачі в 7 областях.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Всі статті