У школах РФ можуть замінити вивчення європейської історії історією та культурою Китаю

У школах Росії можуть замінити вивчення європейської історії історією та культурою Китаю. Про це російським журналістам розповів директор Інституту Китаю і сучасної Азії РАН РФ Кирило Бабаєв.

За його словами, у школах Росії потрібно вивчати китайську історію і культуру, водночас скоротити «надмірну деталізацію» історії країн Європи.  «Необхідно викладати в російських школах історію і культуру Китаю та інших цивілізацій Сходу», - наполягає Бабаєв. 

Він уточнив, що наразі у школах у всіх проявах вивчають європейську історію, але діти не знають про історію та пам'ятки Китаю.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті