У Севастополі вперше ухвалили вирок російським військовим, які відмовилися воювати проти України

У тимчасово окупованому Севастополі вперше ухвалили вирок російським військовим за відмову воювати проти України. Про це 7 лютого повідомляє місцевий Telegram-канал "Кримський вітер".

"У Севастополі суд ухвалив перший вирок у кримінальній справі за відмову військовослужбовців виконати наказ, повідомила прес-служба російського Севастопольського гарнізонного військового суду", - написали автори каналу.

Перед "судом" постали два військові Білогірського гарнізону Амурської області - старший прапорщик і рядовий. Вони були засуджені за відмову виконати наказ. Зазначається, що двоюрідні брати заздалегідь домовилися не підкорятися наказу "захищати узяті рубежі".

"Реалізуючи задумане, Котови 26 вересня 2022 року відмовилися виконати наказ заступника командира бригади з військово-політичної роботи про вибуття для виконання завдань щодо утримання зайнятих рубежів у батальйонних районах оборони для недопущення прориву супротивника", - йдеться у повідомленні.

У результаті старшого прапорщика позбавили звання і він отримав 3,5 роки позбавлення волі із відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму. Рядовий, у свою чергу, засуджений до 3 років і 4 місяців колонії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дружини "мобіків" із Волгограда поскаржилися, що їхніх чоловіків тримають у "в'язниці для відмовників" у "ДНР".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті