У Севастополі вперше ухвалили вирок російським військовим, які відмовилися воювати проти України

У тимчасово окупованому Севастополі вперше ухвалили вирок російським військовим за відмову воювати проти України. Про це 7 лютого повідомляє місцевий Telegram-канал "Кримський вітер".

"У Севастополі суд ухвалив перший вирок у кримінальній справі за відмову військовослужбовців виконати наказ, повідомила прес-служба російського Севастопольського гарнізонного військового суду", - написали автори каналу.

Перед "судом" постали два військові Білогірського гарнізону Амурської області - старший прапорщик і рядовий. Вони були засуджені за відмову виконати наказ. Зазначається, що двоюрідні брати заздалегідь домовилися не підкорятися наказу "захищати узяті рубежі".

"Реалізуючи задумане, Котови 26 вересня 2022 року відмовилися виконати наказ заступника командира бригади з військово-політичної роботи про вибуття для виконання завдань щодо утримання зайнятих рубежів у батальйонних районах оборони для недопущення прориву супротивника", - йдеться у повідомленні.

У результаті старшого прапорщика позбавили звання і він отримав 3,5 роки позбавлення волі із відбуванням покарання у виправній колонії загального режиму. Рядовий, у свою чергу, засуджений до 3 років і 4 місяців колонії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дружини "мобіків" із Волгограда поскаржилися, що їхніх чоловіків тримають у "в'язниці для відмовників" у "ДНР".

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті