У Севастополі працює ППО, велика пожежа почалася в районі аеродрому Бельбек

Пожежа в районі аеродрому Бельбек на північному заході Севастополя почалася 31 січня. Про це повідомила низка місцевих Телеграм-каналів.

"Пожежа на Північній стороні Севастополя, орієнтовно в районі аеродрому Бельбек, видно з різних районів міста. У той район поїхало багато пожежних машин, повідомляють підписники. Неслабо димить", - написав Телеграм-канал "Кримський вітер", опублікувавши фото своїх підписників. 

Водночас "губернатор" окупованого Севастополя Михайло Развожаєв повідомив про роботу ППО в місті і падіння осколків на пустирі. 

"У Севастополі працює система ППО. За попередніми даними, збито повітряну ціль. На даний момент зафіксовано повідомлення про падіння уламків на пустирі в районі Любимівки. На місце направлено всі служби. Триває контроль обстановки", - написав Развожаєв. 

Раніше повідомлялося, що вибухи лунають у кількох районах Криму: Сімферополь, Севастополь, Саки, Феодосія... Кримський міст перекрито.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті