У Севастополі окупантам лише через 8 годин після ракетного удару вдалося "локалізувати" пожежу в штабі ЧФ РФ

В окупованому Севастополі лише через 8 годин після ракетного удару вдалося "локалізувати" пожежу в штабі Чорноморського флоту РФ. Про це повідомив у Телеграм-каналі ввечері 22 вересня окупаційний "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв.

"Вогнеборцям вдалося впоратися з полум'ям, пожежу в штабі флоту локалізовано, ситуація під контролем. Але активно ведеться не менш важливий етап робіт: проливка ділянок будівлі, розбір пошкоджених конструкцій", - повідомив Развожаєв через 8 годин після ракетного удару по штабу ЧФ РФ.

"Прохання утриматися від проїзду центральним кільцем на особистому транспорті", - закликав жителів "губернатор".

Як повідомлялося, по штабу Чорноморського флоту РФ завдано ракетного удару.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті