У Севастополі було чутно декілька вибухів, окупанти говорять про пожежу на кораблі та роботу ППО

Вранці 17 лютого в окупованому Севастополі пролунало декілька вибухів, місцеві окупанти говорять про роботу ППО в районі Балаклавської ТЕС. Про це повідомив російський "голова" Севастополя Михайло Развожаєв 17 лютого.

"Сьогодні рано-вранці в районі Балаклавської ТЕС сили ППО збили безпілотник. Пошкоджень ТЕС немає, вона працює у штатному режимі", - написав він.

Крім того, за його словами, у бухті Стрілецької на списаному малому протичовновому кораблі, що начебто готувався до утилізації, сталася побутова пожежа.

"Протипожежна служба ЧФ та сили МНС оперативно виїхали на місце. Зараз спалах ліквідовано повністю, залишається задимлення. Постраждалих немає. Попередні причини займання – розетка не витримала навантаження побутового обігрівача", - написав окупант.

Як повідомлялося раніше, великий склад із вантажною технікою горів у російському Магадані.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
31.12.2025
16:00

Владислав Селезньов:  Думаю, у 2026 році ми так само будемо бачити повзучий наступ російської армії

Колишній речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в інтерв’ю "ОстроВу" розповів про ситуацію на фронті станом на кінець року, оцінив наслідки боїв на Донецькому та Запорізькому напрямках...
Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Всі статті