У Серебрянському лісництві на Луганщині практично повністю знищено одну з бригад окупантів

Одна з бригад росіян була знищена майже повністю у Серебрянському лісництві в Луганській області, рештки окупантів довелось виводити. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Єдиних новин" 6 січня.

"Бригада була вибита майже повністю", - сказав Лисогор.

У той же час він повідомив, що ворог готується до нових штурмів, підтягуючи резерви. 

Щодо рівня підготовки тих окупантів, які наразі беруть участь у бойових діях на Луганщні, Лисогор зауважив, що їх жодним чином не можна назвати непідготовленими.

"Воюють і спецпризначенці, і групи "Шторм Z", і десантники, і піхотинці", - сказав очільник ОВА.

При цьому керівництво окупаційної армії не "економить" і цих підготовлених людей, кибаючи їхз у "м'ясні штурми" так само, як і непідготовлених.

Зазначається, що медзаклади окупованих населених пунктів, розташованих близько до лінії зіткнення, заповнені пораненими росіянами.

Раніше повідомлялось, що ворог за допомогою авіації намагався прорвати оборону ЗСУ в Серебрянському лісництві: відбито три штурми окупантів.

Раніше також повідомлялось, що по тій незначній території Луганщини, яка є деокупованою, ворог за добу випустив 548 снарядів.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті