По тій незначній території Луганщини, яка є деокупованою, ворог за добу випустив 548 снарядів - Лисогор

По території кількох деокупованих сіл Луганської області російські окупанти випустили 548 снарядів протягом минулої доби. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Єдиних новин" 6 січня.

"Тільки за вчорашню добу 548 снарядів прилетіло по тій незначній території Луганщини, яка була деокупована. Загалом 150 обстрілів зафіксували наші військові", - сказав Лисогор.  

Він уточнив, що надзвичайно важкі бої наразі відбуваються в районах Білогорівки й Серебрянського лісництва. 

"Ворог використовує панування у повітрі, а саме - викоритсовує надмасивні снаряди КАБ, в тому числі використовує ствольну артилерію. Намагається колонами йти на прориви в супроводі танків, броньованих машин. Але своєчасне їх виявлення дозволяє нашим Збройним силам знищувати ворога", - зазначив голова ОВА. 

Раніше повідомлялось, що ворог за допомогою авіації намагався прорвати оборону ЗСУ в Серебрянському лісництві: відбито три штурми окупантів.

Раніше також повідомлялось, що росіяни здійснили наймасштабніший авіаналіт на деокуповане Невське Луганської області, зруйновано будинки, поранено чоловіка.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті