У Селидовому окупанти знищили пам'ятник "Козак у дозорі", відкритий до 500-річчя українського козацтва

Пам'ятник було відкрито 1976 року на честь 500-річчя українського козацтва. У народі його називають пам'ятником легендарному козаку Селиду, який, за переказами, був одним із перших, хто оселився на березі річки Солоної. 

 
Фото ИА "Вчасно"

Як повідомлялось раніше, у Маріуполі окупанти зруйнували Алею Слави меткомбінату Ілліча.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті