У Селидівській лікарні, в яку влучили дві російські ракети, відновили прийом пацієнтів

Селидівська центральна лікарня відновила роботу після влучання у будівлю двох російських ракет С-300 наприкінці листопада. Про це повідомив директор медзакладу Ігор Кияшко в коментарі "Суспільному".

Після атаки 29 листопада з закладу евакуювали усіх пацієнтів, які лікувались стаціонарно, до лікарень Мирнограда та Покровська. 

"Повністю вціліле обладнання перенесли до головного корпусу з поліклініки, інфекційного відділення, які зруйновано ворожим обстрілом. Облаштували в пристосованих приміщеннях робочі місця фахівців поліклініки і вже повернулись до штатного режиму прийому хворих поліклінічного відділення", - розповів Кияшко.

За словами директора лікарні, зараз тут знову почали приймати людей на стаціонарне лікування.

"Всі відділення працюють, так, як і працювали, за виключенням інфекційного відділення. Зараз для інфекційного відділення не вистачає території, тому що ми у прискореному режимі робимо поточні ремонтні роботи, щоб створити умови в нових палатах для інфекційних хворих", -  сказав він.

Разом з тим у медзакладі триває інвентаризація обладнання – з’ясовують, що знищив удар ракети повністю, а що можна відремонтувати. Збитки від обстрілу РФ наразі невідомі. Проте встановлено, що знищено десятки одиниць техніки, зокрема, рентген та УЗД-апарати.

Нині керівництво лікарні шукає бюджетні кошти та благодійників, які б допомогли купити нове обладнання.

Як повідомлялося, після влучання російських С-300 по лікарні в Селидовому семеро людей отримали поранення.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті