У Селидівській лікарні, в яку влучили дві російські ракети, відновили прийом пацієнтів

Селидівська центральна лікарня відновила роботу після влучання у будівлю двох російських ракет С-300 наприкінці листопада. Про це повідомив директор медзакладу Ігор Кияшко в коментарі "Суспільному".

Після атаки 29 листопада з закладу евакуювали усіх пацієнтів, які лікувались стаціонарно, до лікарень Мирнограда та Покровська. 

"Повністю вціліле обладнання перенесли до головного корпусу з поліклініки, інфекційного відділення, які зруйновано ворожим обстрілом. Облаштували в пристосованих приміщеннях робочі місця фахівців поліклініки і вже повернулись до штатного режиму прийому хворих поліклінічного відділення", - розповів Кияшко.

За словами директора лікарні, зараз тут знову почали приймати людей на стаціонарне лікування.

"Всі відділення працюють, так, як і працювали, за виключенням інфекційного відділення. Зараз для інфекційного відділення не вистачає території, тому що ми у прискореному режимі робимо поточні ремонтні роботи, щоб створити умови в нових палатах для інфекційних хворих", -  сказав він.

Разом з тим у медзакладі триває інвентаризація обладнання – з’ясовують, що знищив удар ракети повністю, а що можна відремонтувати. Збитки від обстрілу РФ наразі невідомі. Проте встановлено, що знищено десятки одиниць техніки, зокрема, рентген та УЗД-апарати.

Нині керівництво лікарні шукає бюджетні кошти та благодійників, які б допомогли купити нове обладнання.

Як повідомлялося, після влучання російських С-300 по лікарні в Селидовому семеро людей отримали поранення.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті