У Саудівській Аравії закладаються основи нової політичної архітектури, де буде відсутня агресивна суб’єктивність РФ - Подоляк

У Саудівській Аравії, де пройде зустріч радників лідерів держав щодо формули миру, закладаються основи нової глобальної політичної архітектури, де буде відсутня агресивна суб’єктивність РФ. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сьогодні у Twitter.

"У Саудівській Аравії, по суті, закладаються основи нової глобальної політичної архітектури. У цій архітектурі вже буде відсутня "агресивна суб’єктивність РФ", яка й провокувала ключові нестабільності протягом останніх 15-20 років, а також можливе повернення до стабільних правил, що матимуть вигляд модернізованого "міжнародного права", - написав він.

Як повідомлялося раніше, участь у зустрічі радників лідерів держав щодо Української формули миру у Саудівській Аравії, яка відбудеться цього тижня, візьмуть представники майже 40 країн.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті