У Саратовській області РФ помилуваний Путіним рецидивіст-вбивця, повернувшись із "СВО", убив і розчленував дівчину

Помилуваний президентом РФ двічі судимий за жорстокі вбивства мешканець Саратовської області, повернувшись із "СВО", убив і розчленував дівчину. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Перший термін житель Вольська Ілля Канахін отримав 2010 року за жорстоке вбивство чоловіка і подальше знущання над його тілом. З колонії вийшов за умовно-достроковим звільненням, проте 2020 року знову скоїв убивство - завдав жінці 79 ударів ножем. Був засуджений на 16 років, але за два роки отримав помилування і вирушив на фронт у складі ПВК. 

Повернувшись із війни, під час п'яної сварки, Канахін побив 26-річну дівчину і скинув її в льох, потім спробував відрізати їй голову і розчленувати. Минулого тижня його затримали в Ульяновській області.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті