У САП завершили слідство стосовно працівника ДБР, який повернув 716 тисяч доларів зловмиснику

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі ухвалили рішення щодо працівника ДБР у Миколаєві, який незаконно повернув 716 тисяч доларів США підозрюваному. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"У березні 2022 року працівники митниці на одному з пунктів пропуску в Одеській області викрили громадянина, який намагався незаконно перевезти до ЄС 716 тис. дол. США. Суди першої та апеляційної інстанцій визнали особу винуватою у порушенні митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, та призначили покарання у вигляді 20,9 млн грн штрафу з конфіскацією вилучених на митниці коштів. Проте виконати це рішення неможливо, оскільки старший слідчий ДБР в порушення вимог КПК України вилучив ці кошти під час складання працівниками митниці адміністративного протоколу та, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно повернув їх правопорушнику, чим спричинив тяжкі наслідки державним інтересам", - розповіли у САП.

Таким чином, посадовець САП отримав підозру за ч. 2 ст. 343, ч. 2 ст. 364 КК України.

Як повідомлялося раніше, ДБР оголосило підозру екс-міністру енергетики Насаліку.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті