Хрести всі звалили: у Самарській області РФ руйнують могили "вагнерівців"

Найманці ПВК "Вагнер" у Самарській області скаржаться на те, що місцева влада вирішила знести цвинтар, на якому були поховані їх "поплічники". Відповідне відео з'явилося у російських телеграм-каналах.

На відео чоловік у футболці із символікою ПВК "Вагнер" скаржиться, що на місцевому цвинтарі зрівняли із землею, а хрести повикидали.

Як повідомлялося раніше, Лукашенко заявив, що не давав гарантій Пригожину

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.12.2025
14:15

Вибори, які вплинули на Україну у 2025...

У 2025 році відбулось чимало важливих виборів. У Європі найбільше – 14. Майже половина з них фіксувала тенденції, що підривають лінію європейської єдності щодо України.
Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Всі статті