Лукашенко заявив, що не давав гарантій Пригожину

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив, що не давав гарантій безпеки ватажку ЧВК "Вагнер" Євгену Пригожину, літак якого розбився у Тверській області РФ. Про це він сказав сьогодні, 25 серпня, - пишуть білоруські ЗМІ.

"Якщо прямо відповідати на це запитання: я і не повинен забезпечувати безпеку Пригожина. Це по-перше. По-друге, ніколи в такому ключі розмова і не йшла", - сказав Лукашенко.

Водночас додав, що питання безпеки Лукашенко і Пригожин обговорювали двічі. Перший раз під час "заколоту" вагнерівців і другий - коли Пригожин приїжджав до Лукашенка разом із "напарником" Дмитром Уткіним.

"Перший раз, коли я йому дзвонив і йшли переговори, коли вони маршем ішли на Москву. Я йому кажу: "Женько, ти розумієш, ти погубиш людей і сам загинеш?" У запалі ця людина (тільки з фронту): "Чорт із ним, загину!" Я йому кажу: "Жень, я зараз тобі вишлю мотузку і шматок мила." - "Ні, ні, ні, ні. Я так не хочу. Я героєм загину". Ось перша розмова йшла. Другий раз, коли він приїжджав до мене з Дімою Уткіним. Я категорично їх обох попередив: "Хлопці, дивіться"", - розповів Лукашенко.

Як повідомлялося, саме після переговорів із Лукашенком 24 червня Пригожин оголосив про згортання "заколоту".  Згідно з домовленостями, "Вагнер" мав піти до Білорусі, а кримінальну справу про "марш" на Москву буде припинено.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті