Лукашенко заявив, що не давав гарантій Пригожину

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заявив, що не давав гарантій безпеки ватажку ЧВК "Вагнер" Євгену Пригожину, літак якого розбився у Тверській області РФ. Про це він сказав сьогодні, 25 серпня, - пишуть білоруські ЗМІ.

"Якщо прямо відповідати на це запитання: я і не повинен забезпечувати безпеку Пригожина. Це по-перше. По-друге, ніколи в такому ключі розмова і не йшла", - сказав Лукашенко.

Водночас додав, що питання безпеки Лукашенко і Пригожин обговорювали двічі. Перший раз під час "заколоту" вагнерівців і другий - коли Пригожин приїжджав до Лукашенка разом із "напарником" Дмитром Уткіним.

"Перший раз, коли я йому дзвонив і йшли переговори, коли вони маршем ішли на Москву. Я йому кажу: "Женько, ти розумієш, ти погубиш людей і сам загинеш?" У запалі ця людина (тільки з фронту): "Чорт із ним, загину!" Я йому кажу: "Жень, я зараз тобі вишлю мотузку і шматок мила." - "Ні, ні, ні, ні. Я так не хочу. Я героєм загину". Ось перша розмова йшла. Другий раз, коли він приїжджав до мене з Дімою Уткіним. Я категорично їх обох попередив: "Хлопці, дивіться"", - розповів Лукашенко.

Як повідомлялося, саме після переговорів із Лукашенком 24 червня Пригожин оголосив про згортання "заколоту".  Згідно з домовленостями, "Вагнер" мав піти до Білорусі, а кримінальну справу про "марш" на Москву буде припинено.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті