У Румунії затвердили нові умови імпорту зерна з України

Уряд Румунії затвердив схему імпорту агропродукції з України, яка передбачає поставку зерна по ліцензії та лише тоді, коли потрібно поповнити запаси. Про це повідомляє  прес-служба Уряду Румунії 13 жовтня.

"Ми затверджуємо механізм захисту румунських фермерів та місцевого виробництва від імпорту українського зерна. Узгоджений з українськими колегами механізм дозволить імпортувати зерно лише на підставі ліцензії, в обмежених кількостях і лише для наших фермерів та переробників, які продемонструють необхідність поповнення запасів", - зазначив прем'єр-міністр Румунії Марчел Чолаку.

Також голова Уряду Румунії додав, що його країна підтримує Україну щодо транзиту зерна.

Нові умови імпорту діють для української пшениці, кукурудзи, соняшнику та сої. Він відбуватиметься на підставі маркетингової угоди, виданої Міністерством сільського господарства та сільського розвитку Румунії.

Як повідомлялось раніше, Румунія створить центр підготовки українських пілотів на F-16 і підтримає вступ України до ЄС.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті