У Рубіжному на Луганщині окупанти розміщують особовий склад у житлових кварталах, прикриваючись мирним населенням

В окупованому Рубіжному Луганської області рашисти розміщують особовий склад у житлових кварталах на нижніх поверхах, прикриваючись мирним населенням. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 6:00 10 березня.

"У Рубіжному Луганської області ворог розміщує особовий склад у житлових кварталах, прикриваючись мирним населенням", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що військовослужбовці окупаційних військ розселяються на першому та другому поверхах, а вище залишають проживати цивільних людей.

Раніше повідомлялось, що окупанти на Луганщині мародерять і виселяють місцевих. Електрика, вода, медикаменти та медпослуги практично відсутні.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті