Окупанти на Луганщині мародерять і виселяють місцевих. Електрика, вода, медикаменти та медпослуги практично відсутні – Гайдай

Рашисти на окупованих територіях Луганської області мародерять і виселяють місцевих мешканців з домівок, населення позбавлене комунальних та медичних послуг. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в інтерв’ю "Ukraine Media Center" 9 березня.

"Ставлення росіян до місцевих мешканців все гірше й гірше, тому що вони бачать свої втрати, бачать, що нема їм спокою ніде, навіть глибоко к тилу – іноді підриваються їхні казарми й далеко від лінії фронту, регулярно підриваються склади з боєкомплектом, – сказав Гайдай. – Через це і надалі продовжуються пограбування й мародерство, людей виселяють з домівок, туди заселяються бойовики".

Він зазначив, що на окупованих територіях практично відсутні електрика, газо- й водопостачання, а також медикаменти та надання медичних послуг.

Раніше повідомлялось, що в Кремінній різко почастішали випадки виселення місцевих мешканців для розміщення рашистів в їх домівках.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті