У Рубіжному через відсутність зв'язку для виклику "швидкої" треба йти до лікарні. Одна хвора вже не дочекалась

Через відсутність мобільного зв'язку в Рубіжному для виклику "швидкої" треба йти до лікарні. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 15 грудня.

"За відсутності мобільного зв’язку в окупованому Рубіжному для виклику автівки швидкої допомоги треба йти до лікарні. Враховуючи протяжність міста, це займає значний час. Тиждень тому хвора жінка не дочекалася лікарів", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що "швидка" дістається до хворих більше трьох годин.

Раніше повідомлялось, що окупанти в "ЛНР" у "тестовому режимі" запускають мобільний інтернет. За винятком кількох населених пунктів, в тому числі Рубіжного.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті