У розвідці Естонії повідомили, що РФ зберігає ініціативу на полі бою в Україні

Російські окупаційні війська все ще утримують ініціативу на полі бою в Україні та намагаються наростити темп своїх операцій. Про це заявив глава розвідцентру Сил оборони Естонії Антс Ківісельг на брифінгу, з посиланням на ERR пишуть "Українські новини".

За його словами, темпи операції армії РФ, які до цього часу поступово знижувалися, знову почали набирати обертів. Особливо це стосується сухопутних військ. Однак попри нарощування темпів операції, оперативно-тактичні цілі Росії залишаються нереалізованими.

Ківісельг зазначив, що Росія зосередила свою увагу на виявленні можливих слабких місць в обороні України.

Росіяни зосередились на Луганському (Куп'янськ – Кремінна – Сватове) та Донецькому (Бахмут і Авдіївка) напрямках.

"В обох районах збройні формування Російської Федерації просунулися вперед. На щастя, це відбулося у дуже обмежених масштабах. У районі Бахмута спостерігається певне просування на північному заході та заході. В районі Авдіївки суттєвих змін на фронті не відбулося", - зауважив Ківісельг.

Що стосується півдня України, там, за його словами, активність бойових дій була нижчою.

Російські війська продовжують спроби просунутись у напрямку Роботиного та Вербового, а на лівому березі Дніпра українські сили продовжують утримувати встановлені там плацдарми та протистояти атакам російських сил.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті