У Ростові-на-Дону гопників Моторолу і Гіві, а також ще двох самозваних «генералів ДНР» прирівняли до Суворова і Жукова

Чотирьох, так званих, «героїв Донбасу» зобразили поруч із Суворовим і Жуковим на фасаді 18-ти поверхової новобудови в Ростові-на-Дону. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Урочисте відкриття муралу, який назвали «Они сражались за Родину», відбулося 18 травня. 

До числа «великих полководців» сучасності потрапили бойовики Арсен Павлов (Моторола), Михайло Толстих (Гіві), Володимир Жога і ліквідований ватажок «ДНР» Олександр Захарченко.

Як повідомлялося раніше, ніхто з цієї четвірки полководницькими талантами або військовими подвигами не прославився. російська пропаганда зробила з них медійних особистостей. Влада «ДНР» незаконно присвоювала їм військові генеральські та полковницькі звання. Колишній ватажок «ДНР» Захарченко за час перебування при владі «дослужився» до генерал-майора. Наразі всіх чотирьох «героїв» ліквідовано. 

Олександр Суворов і Георгій Жуков в історії військового мистецтва заслужено визнані великими воєначальниками. При цьому вони були дітьми свого часу і чесно служили російській або радянській імперії. 

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті