У Ростові-на-Дону гопників Моторолу і Гіві, а також ще двох самозваних «генералів ДНР» прирівняли до Суворова і Жукова

Чотирьох, так званих, «героїв Донбасу» зобразили поруч із Суворовим і Жуковим на фасаді 18-ти поверхової новобудови в Ростові-на-Дону. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Урочисте відкриття муралу, який назвали «Они сражались за Родину», відбулося 18 травня. 

До числа «великих полководців» сучасності потрапили бойовики Арсен Павлов (Моторола), Михайло Толстих (Гіві), Володимир Жога і ліквідований ватажок «ДНР» Олександр Захарченко.

Як повідомлялося раніше, ніхто з цієї четвірки полководницькими талантами або військовими подвигами не прославився. російська пропаганда зробила з них медійних особистостей. Влада «ДНР» незаконно присвоювала їм військові генеральські та полковницькі звання. Колишній ватажок «ДНР» Захарченко за час перебування при владі «дослужився» до генерал-майора. Наразі всіх чотирьох «героїв» ліквідовано. 

Олександр Суворов і Георгій Жуков в історії військового мистецтва заслужено визнані великими воєначальниками. При цьому вони були дітьми свого часу і чесно служили російській або радянській імперії. 

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті