У росії знижується частка громадян, які "безперечно" підтримують дії армії РФ в Україні

Частка громадян РФ, які "безперечно" підтримують дії російської армії в Україні, у серпні 2023 року скоротилася до мінімуму з початку вторгнення - 38%. Це показало опитування, проведене "Левада-Центром", - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

У лютому 2022 року "безумовно так" на запитання про підтримку армії відповідали 48% респондентів, у березні того ж року - 52%. Відтоді частка громадян, які безумовно підтримують ЗС, скоротилася на 14 процентних пунктів.

Загалом рівень підтримки дій російських збройних сил "залишається високим", констатують експерти "Левади". Ще 32% респондентів відповіли, що "скоріше підтримують" армію. І хоча в сумі за армію 70% учасників дослідження, це також мінімум із перших днів війни. Максимальна частка - 80% - була виявлена в березні-2022.

Найбільший рівень підтримки дій російських збройних сил в Україні характерний для найстаршої вікової групи (55 років і старше), де "безумовно підтримує" майже половина опитаних (47%), зазначають соціологи "Левади". Найменше схвалює дії армії РФ молодь: у віковій групі 18-24 роки безумовну підтримку військовим висловили лише 28%.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті