У Росії зникла 15-річна дівчинка. Незабаром батькам надіслали відео, на якому вона просить вибачення у «Вагнера»

"У поліцію звернулася мати 15-річної Дарини Васинєєвої. Вона розповіла, що школярка пішла зі свого будинку в Ачинську вдень 18 березня. Через 2 години на телефон батька з телефону доньки надійшло відео, на якому дівчинка сидить у сльозах на цвинтарі і просить вибачення перед «дядьком Юрою на прізвисько Комар». Нібито за те, що вона «дозволила собі його обдурити на 300 000 рублів під приводом бронежилетів». Після цього дівчинка вибачилася перед «Вагнером» і сказала, що за нею приїхав «дядя Сергійко» і забирає її із собою", - пишуть роспабліки з ранку 19 березня, розміщуючи відповідне відео.

За даними слідкому РФ, викрадачі вимагали з батьків 500 000 рублів за звільнення дівчинки.

«Відтоді Даша вдома не з'явилася. Зараз її розшукує поліція. Слідчі ж порушили кримінальну справу за статтею 126 КК РФ (викрадення завідомо неповнолітнього)», - ідеться в повідомленні.

Сьогодні вдень пабліки також повідомили, що дівчинку знайшли, її життю нічого не загрожує, і найімовірніше, вона стала жертвою шахраїв.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті