У Росії засекретили дані про учасників "СВО", які стали одержувачами пенсій з інвалідності, та їхні сім'ї, які отримали "гробові"

На сайті російської Єдиної державної інформаційної системи соціального забезпечення приховали дані про одержувачів соціальних заходів підтримки за 2022 рік. Про це повідомляє проєкт "Вёрстка".

Ці дані розділені на кілька категорій. Деякі з них містили інформацію про учасників війни проти України і могли б розкрити масштаб втрат Росії. Наприклад, показник "вдови військовослужбовців, які загинули під час проходження військової служби", "члени сімей загиблих військовослужбовців", "громадяни, які дістали поранення, контузію, травму або каліцтво під час виконання обов'язків військової служби" та інші.

Єдина категорія одержувачів соцвиплат за 2022 рік, інформація про яку не прихована, - "діти-сироти, які підлягають забезпеченню житловими приміщеннями". 

У грудні 2022 року Пенсійний фонд РФ розіслав співробітникам своїх регіональних відділень лист про заборону публікації даних про соцвиплати "учасникам СВО". Це призвело до спотворення інформації, наприклад, про кількість "вдів військовослужбовців, які загинули в період проходження військової служби".

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті