У росії заборонили цитувати критичні заяви господаря ПВК "Вагнер" Пригожина у держЗМІ

У державних ЗМІ РФ заборонили цитувати критичні висловлювання власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, - пише телеграм-канал "Верстка".

"Ряду державних ЗМІ заборонили цитувати заяви засновника ПВК «Вагнера» Євгена Пригожина, якщо вони не стосуються нейтральних тем, повідомило «Верстці» джерело в одній із державних медіа. За словами співрозмовника, близького до Міноборони, проти «кремлівського кухаря» також було підготовлено чорну піар-кампанія, яку вирішено поки що не розпочинати", - йдеться у повідомленні.

Інформаційні агенції «РІА Новини», ТАРС та «Інтерфакс» справді з січня перестали цитувати заяви Пригожина, що не стосуються безпосередніх дій ПВК «Вагнера» на українському фронті, підтвердило дослідження «Верстки».

«Цього тижня на нараді начальство нам повторило, що блок на Пригожина, який запровадили в січні, залишається чинним, - розповіло джерело в одному з державних ЗМІ. - Заборонено його згадувати без нагальної потреби, заборонено його цитувати, за винятком випадків, коли він повідомляє першим новину про успіхи на лінії фронту. Наприклад, що взяли Соледар чи вийшли на околицю Бахмута». Близький до Міноборони співрозмовник підтверджує, що обмеження для державних ЗМІ запроваджено «у десятих числах» січня.

Так, агентства нічого не писали про різкі висловлювання «кремлівського кухаря» про брак боєприпасів, натомість опублікували відповідь на них прес-секретаря президента Дмитра Пєскова. У вівторок, 21 лютого, державні ЗМІ проігнорували прямі звинувачення Пригожина на адресу Міноборони та голови відомства Сергій Шойгу. Також останніми днями уникають згадок бізнесмена на своїх сайтах усі державні телеканали.

Агентства проігнорували і заяву Пригожина у четвер, 23 лютого, про те, що проблеми з боєприпасами почали вирішуватись.

"На початку року в адміністрації президента обговорювалося питання про інформаційну кампанію проти Пригожина, знає джерело «Верстки», близьке до міноборони. Відповідні пропозиції висловлювалися в структурах адміністрації, підпорядкованих першому заступнику керівника адміністрації президента Олексію Громову. Були заготовлені «ушати з говном», які в січні «перебували на низькому старті», повідомило джерело «Верстки». Однак компанію вирішили не починати, принаймні, поки що», - також зазначає телеграм-канал.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті