У росії заборонили цитувати критичні заяви господаря ПВК "Вагнер" Пригожина у держЗМІ

У державних ЗМІ РФ заборонили цитувати критичні висловлювання власника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, - пише телеграм-канал "Верстка".

"Ряду державних ЗМІ заборонили цитувати заяви засновника ПВК «Вагнера» Євгена Пригожина, якщо вони не стосуються нейтральних тем, повідомило «Верстці» джерело в одній із державних медіа. За словами співрозмовника, близького до Міноборони, проти «кремлівського кухаря» також було підготовлено чорну піар-кампанія, яку вирішено поки що не розпочинати", - йдеться у повідомленні.

Інформаційні агенції «РІА Новини», ТАРС та «Інтерфакс» справді з січня перестали цитувати заяви Пригожина, що не стосуються безпосередніх дій ПВК «Вагнера» на українському фронті, підтвердило дослідження «Верстки».

«Цього тижня на нараді начальство нам повторило, що блок на Пригожина, який запровадили в січні, залишається чинним, - розповіло джерело в одному з державних ЗМІ. - Заборонено його згадувати без нагальної потреби, заборонено його цитувати, за винятком випадків, коли він повідомляє першим новину про успіхи на лінії фронту. Наприклад, що взяли Соледар чи вийшли на околицю Бахмута». Близький до Міноборони співрозмовник підтверджує, що обмеження для державних ЗМІ запроваджено «у десятих числах» січня.

Так, агентства нічого не писали про різкі висловлювання «кремлівського кухаря» про брак боєприпасів, натомість опублікували відповідь на них прес-секретаря президента Дмитра Пєскова. У вівторок, 21 лютого, державні ЗМІ проігнорували прямі звинувачення Пригожина на адресу Міноборони та голови відомства Сергій Шойгу. Також останніми днями уникають згадок бізнесмена на своїх сайтах усі державні телеканали.

Агентства проігнорували і заяву Пригожина у четвер, 23 лютого, про те, що проблеми з боєприпасами почали вирішуватись.

"На початку року в адміністрації президента обговорювалося питання про інформаційну кампанію проти Пригожина, знає джерело «Верстки», близьке до міноборони. Відповідні пропозиції висловлювалися в структурах адміністрації, підпорядкованих першому заступнику керівника адміністрації президента Олексію Громову. Були заготовлені «ушати з говном», які в січні «перебували на низькому старті», повідомило джерело «Верстки». Однак компанію вирішили не починати, принаймні, поки що», - також зазначає телеграм-канал.

Статті

Донбас
04.06.2023
21:24

Виявляється, у нас є той, про кого не можна говорити. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Ми зобов'язані оголосити в Республіці конкурс на найкращий ескіз пам'ятника бійцям ПВК "Вагнер". І цей пам'ятник має бути встановлений у центрі Артемівська. Бійці "Вагнера" - це героїчно сміливі люди, які "виколупували" ворога з кожного метра землі...
Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Всі статті