У росії заарештували генерала Попова, який "брав" Роботине

У Росії заарештовано генерала Івана Попова, який "брав" Роботине в Запорізькій області. Про це з посиланням на російські правоохоронні органи повідомляє пропагандистське росЗМІ 21 травня.

"Колишній командувач 58-ю армією ЗС РФ Іван Попов заарештований за підозрою в шахрайстві, повідомили ТАСС у правоохоронних органах", - ідеться в повідомленні.

Подробиці у справі Попова публікують російські мілітарні пабліки і політолог Сергій Марков. 

Зазначається, що Попов із подільниками - бізнесменом із Краснодарського краю і "високопоставленим представником ЮВО ЗС Росії" - продали 2 тисячі тонн металовиробів вартістю понад 100 млн рублів, призначених для будівництва інженерних споруд на лінії оборони. 

Попова відсторонили від командування 58-ю армією ЗС РФ у липні 2023 року і відправили в Сирію. Сам він стверджував, що його відсторонили "за розголошення масштабів втрат російської армії".

"Нещодавно генерал був викликаний на допит до Москви у зв'язку з відкритою справою про шахрайство", - уточнюється в одному з повідомлень.

Раніше повідомлялося, що російський генерал Володимир Свиридов, який командував ППО РФ, помер за загадкових обставин.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті