Російський генерал, що командував ППО РФ, помер при загадкових обставинах

Екс-командувача шостої армії ВПС і ППО РФ генерал-лейтенанта Володимира Свиридова знайдено загиблим у своєму будинку в Ставропольському краї поруч із тілом дружини. Про це повідомляють росЗМІ 16 листопада.

"Тіла 68-річного Володимира Свиридова і 72-річної дружини Тетяни Свиридової були знайдені вдень 15 листопада в їхньому будинку в селищі Аджиївському", - зазначається у повідомленні.

За попередньою інформацією, вони загинули ще тиждень тому.

Також за інформацією росЗМІ наразі невстановлена причина смерті екс-командувача ВПС та ППО окупантів.

"Співробітники газової служби вже провели заміри, і перевищення допустимої концентрації шкідливих речовин не виявлено. Що стало причиною загибелі Володимира і Тетяни Свиридових, поки невідомо", - заявляють росЗМІ.

Як повідомлялось раніше, в росії помер підполковник, бригада якого захоплювала "Азовсталь" у Маріуполі.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті