В росії помер підполковник, бригада якого захоплювала "Азовсталь" у Маріуполі

В росії помер начальник штабу 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського флоту Ян Суханов, який дістав поранення внаслідок удару Сил оборони України по командному пункту окупантів у травні 2022 року. Про це в понеділок, 13 листопада, повідомив гауляйтер окупованого Севастополя Михайло Развожаєв, - пише NV.

Він стверджує, що Суханов дістав поранення в Маріуполі. Під час лікування в московському госпіталі лікарі нібито виявили в нього захворювання, яке "не дало змоги організму впоратися з отриманими пораненнями".

Суханов брав участь у війні проти України з 24 лютого 2022 року. Він керував окупацією Маріуполя і захопленням Азовсталі.

18 травня 2022 року управління стратегічних комунікацій ЗСУ повідомило про удар по командному пункту 810-ї окремої бригади морської піхоти (в/ч 13140, Севастополь) Чорноморського флоту РФ. Унаслідок артудару було ліквідовано трьох офіцерів командного складу російської армії, ще 14 дістали поранення. Серйозні поранення дістав, зокрема, Ян Суханов.

Загалом, за даними Генштабу ЗСУ станом на 13 листопада 2023 року, втрати Росії в повномасштабній війні проти України становлять близько 311 550 осіб.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті