У росії заарештовано генерала Суровікіна - ЗМІ

Заступника командувача об'єднаного угруповання російських військ в Україні генерала Сергія Суровікіна заарештовано. Цю інформацію The Moscow Times повідомили два джерела, близькі до апарату Міноборони РФ.

Офіційно відомство ніяк не коментувало цих відомостей.

"Там історія з ним була не "ОК". Для влади. Більше нічого не можу говорити", - прокоментувало причину арешту одне з джерел.

"Будуть новини в контексті Пригожина. Мабуть, він [Суровікін] обрав сторону [Пригожина під час заколоту], і його за яйця хапали", - сказало друге джерело.

На запитання про те, де зараз перебуває генерал, він відповів: "Цю інформацію в нас навіть внутрішніми каналами не коментують".

Чутки про арешт Суровікіна раніше опублікував військовий блогер Володимир Романов. За його інформацією, генерала заарештували ще 25 червня - наступного дня після спроби військового перевороту засновника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина.

За його даними, Суровікін перебуває в СІЗО "Лефортово".

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті