У росії вперше визнали втрати в боях проти РДК на Білгородщині

У РФ уперше визнали втрати серед російських військових під час боїв із "Російським добровольчим корпусом" і легіоном "Свобода Росії" в Бєлгородській області. Про це в Telegram заявив губернатор Псковської області Михайло Ведерников.

"Під час бойових дій у сусідній Бєлгородській області на початку червня загинули щонайменше 14 військовослужбовців ЗС РФ із Псковської області. Похорони відбувалися минулого і цього тижня. На жаль, це не останні жалобні заходи. Наразі нам відомо щонайменше про 14 загиблих у ті дні", - розповів він.

Також Ведерніков повідомив, що в полон потрапили 10 солдатів. Трьох із них уже повернули. При цьому цей губернатор став першою офіційною особою, яка визнала втрати в боях на Бєлгородщині.

І в Міноборони РФ, і бєлгородський губернатор Гладков про втрати в лавах армії РФ на тлі операції російських повстанців не поширювалися.

Нагадаємо, раніше в РДК заявили, що досі контролюють кілька населених пунктів на Бєлгородщині.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті