У росії "вагнерівцям" припинили давати статус ветеранів бойових дій

У РФ заморозили отримання статусу ветерана бойових дій найманцям ПВК "Вагнер" із "технічних причин". Про це повідомляють наближені до ПВК телеграм-канали.

"Із 10 жовтня всіма оргпитаннями зі статусом займається штаб-квартира Вагнера. Але вже 13 жовтня все це було анульовано. Неофіційно бійцям кажуть, що з посвідченнями, а так само і з пільгами, доведеться почекати на невизначений термін", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що пояснюють це якимись "технічними моментами".

"Але судячи з усього, ця проблема виникла в рамках заходів Міноборони з перетягування до себе бійців із Вагнера", - пишуть у пабліках.

Нагадаємо, 31 липня російська ПВК "Вагнер" на невизначений термін призупинила роботу регіональних центрів з вербування найманців. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті