ПВК "Вагнер" повідомила, що призупинить роботу центрів із вербування найманців

Російська ПВК "Вагнер" на невизначений термін призупиняє роботу регіональних центрів з вербування найманців. Про це повідомляє ВВС із посиланням на Телеграм-канал ПВК "Вагнер", у якому розміщуються оголошення про роботу в цій структурі.

В оголошенні у Телеграм-каналі стверджується, що таке рішення ухвалено "у зв'язку з наявністю великого кадрового резерву".

"У ПВК "Вагнер" наразі відсутня гостра потреба в наборі нових рекрутів", - ідеться в повідомленні.

Водночас наприкінці червня, приблизно через тиждень після спроби збройного заколоту, ПВК "Вагнер" продовжувала вербувати найманців по всій країні.

Тоді кореспонденти Бі-бі-сі обдзвонили з російського телефонного номера понад десяток вербувальних пунктів. 

"Якщо нас запитували, ми говорили, що телефонуємо на прохання брата, який бажає приєднатися до найманців. У всіх відділеннях ПВК "Вагнер", куди вдалося додзвонитися - від Калінінграда до Краснодара, нам підтвердили, що групу не розпущено, і набір найманців триває у звичайному режимі", - ідеться в повідомленні журналістів ВВС.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що понад 100 найманців ПВК "Вагнер" попрямували в бік Сувалкського коридору, під Гродно (Білорусь).

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті