У росії "вагнерівець" облив бензином і живцем спалив свою сестру

У Нижегородській області РФ "вагнерівець", який повернувся додому, облив бензином і живцем спалив свою сестру. Усе сталося через звичайну побутову сварку, - пише Телеграм-канал Baza.

Повідомляється, що 55-річний Олег Гречко з кількома судимостями за вбивства повернувся з війни в Україні та оселився вдома у своєї сестри в місті Заволжя. Однак стосунки в них не склалися. Увечері 28 вересня брат і сестра посварилися, і колишній боєць ПВК так розлютився, що облив жінку бензином, а потім підпалив разом із приватним будинком. 

У результаті сестра "вагнерівця" померла, а сам він потрапив до лікарні з опіками рук другого і третього ступеня. Одразу після цього палія затримали, він у всьому зізнався. Тепер Гречку загрожує нова справа за статтею про вбивство з особливою жорстокістю.

Як повідомлялося, путін вшанував пам'ять зеків, знищених на війні проти України, і заявив про спокуту їхньої провини.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті