У росії в запасі ще є близько 200 "Шахедів" - ГУР

У росії залишається запас приблизно в 200 іранських дронів "Шахед-136". Про це 23 березня в інтерв'ю "РБК-Україна" заявив заступник начальника Головного управління розвідки Вадим Скібіцький.

"За нашими підрахунками, у них ще є запас із тих партій, які вони отримували наприкінці минулого року і на початку цього. У них, імовірно, залишилося ще близько 200 одиниць "шахедів", - заявив представник ГУР Міноборони.

Наразі, за словами Скібіцького, росіяни вже не використовують ці дрони так масово, як раніше. І саме ця економія підтверджує низькі запаси безпілотників у рашистів.

"На сьогодні росіяни використали приблизно 800 одиниць. Однак ми знаємо, що вони намагатимуться налагодити своє виробництво цих дронів. Ми чітко розуміємо, де вони планують це робити і як", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Китай "по-тихому" продав росії дрони та запчастини до них на 12 мільйонів доларів.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті