У росії в запасі ще є близько 200 "Шахедів" - ГУР

У росії залишається запас приблизно в 200 іранських дронів "Шахед-136". Про це 23 березня в інтерв'ю "РБК-Україна" заявив заступник начальника Головного управління розвідки Вадим Скібіцький.

"За нашими підрахунками, у них ще є запас із тих партій, які вони отримували наприкінці минулого року і на початку цього. У них, імовірно, залишилося ще близько 200 одиниць "шахедів", - заявив представник ГУР Міноборони.

Наразі, за словами Скібіцького, росіяни вже не використовують ці дрони так масово, як раніше. І саме ця економія підтверджує низькі запаси безпілотників у рашистів.

"На сьогодні росіяни використали приблизно 800 одиниць. Однак ми знаємо, що вони намагатимуться налагодити своє виробництво цих дронів. Ми чітко розуміємо, де вони планують це робити і як", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Китай "по-тихому" продав росії дрони та запчастини до них на 12 мільйонів доларів.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті