У росії ухвалено закон про електронні повістки. Тому, хто отримав, обмежать виїзд із країни

Держдума РФ ухвалила законопроєкт про електронні повістки до військкомату для військовозобов'язаних і про обмеження за ухилення від призову, - повідомляє сьогодні, 11 квітня, ТАСС.

Зазначається, що повістки військовозобов'язаним надсилатимуть у письмовій формі та дублюватимуть в електронній.

"Електронна повістка вважатиметься врученою з моменту її розміщення в особистому кабінеті громадянина на відповідному інформаційному ресурсі, в інформаційній системі. При цьому якщо повістка не вважається врученою в письмовій або електронній формі, вона вважається врученою після закінчення семи днів із дати її розміщення в реєстрі повісток", - ідеться в повідомленні. 

Тому, хто отримав повістку, обмежують виїзд із росії до явки у військкомат. Якщо призовник не з'являється у військкоматі протягом 20 днів, проти нього можуть бути вжиті "тимчасові заходи". Їх скасують протягом доби з моменту, коли він прийде до військового комісаріату.

Як повідомлялося, у росії Держдума готується до ухвалення нового закону, який змінить правила військового обліку. Вводяться єдиний реєстр, електронні повістки, а заходи проти ухильників будуть посилені.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті