У росії саджатимуть провайдерів за непідключення до "суверенного інтернету"

У Роскомнагляді зазначили, що почнуть штрафувати і позбавляти волі керівників інтернет-провайдерів за відсутність фільтрації трафіку через ТСПУ, або "суверенний інтернет", який "захистить росіян від шкідливого контенту", - пишуть росЗМІ.

ТСПУ, або "суверенний інтернет", планується встановити на обладнання всіх операторів до кінця 2023 року, щоб весь трафік проходив через системи безпеки. За виконанням цього зобов'язання стежитимуть спеціальні федеральні служби.

"Ті зв'язківці, які не будуть під'єднані до системи, отримають штраф у розмірі від одного до п'яти мільйонів рублів, крім цього, керівника організації за дане порушення може бути притягнуто до кримінальної відповідальності та позбавлено волі на строк до трьох років", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, у росії, у віці 40 років помер підприємець і глава найбільшої IT-компанії "ІКС Холдинг" Антон Черепенніков, який брав участь у реалізації закону про ізоляцію Рунета.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті