У Росії розвивається "спеціальна водна операція"

РосЗМІ сьогодні, 11 квітня, повідомляють про підйом води в річці Томь у Новокузнецьку. Про це пише ТГК Brief.

"Вода піднімається в річці Томь у Новокузнецьку - рівень уже сягнув 530 см, до критичної позначки залишається метр, у міській адміністрації. Із трьох районів уже почали евакуювати маломобільних громадян, усі служби приведені в режим підвищеної готовності", - ідеться в повідомленні.

Також у Курганській області з 8 квітня введено режим НС через паводок. Вода в річці Тобол в області продовжує підніматися. Станом на 11 квітня, у Цілинному, Звіриноголівському, Каргапільському та Мишкінському округах в 11 населених пунктах залишаються затопленими 178 житлових будинків, 284 присадибні ділянки, один низьководний міст і вісім ділянок автомобільних доріг.

За даними на ранок 11 квітня, у 17 пунктах тимчасового розміщення (ПВР) перебувають 818 осіб, зокрема 222 дитини. Загалом евакуйовано 6267 осіб.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті