У росії пропонують піднімати народжуваність за рахунок жінок у в'язницях

Депутат держдуми РФ Валерій Селезньов запропонував підвищити народжуваність у росії за рахунок засуджених жінок - відпускати їх на волю для народження дітей і анулювати невідбутий термін, - повідомляють росЗМІ.

"У російських в'язницях перебуває близько 45 тисяч жінок, більша частина яких сидить за нетяжкими, часто економічними статтями. Багато з цих жінок здатні народити дітей. Держава може запропонувати і їм своєрідну угоду, за якої жінці переривається термін відбування покарання і в разі, якщо вона за час такої "відпустки" народила, залишок терміну анулюється", - написав депутат у своєму telegram-каналі.

Селезньов упевнений, що це дасть змогу розв'язати демографічну та соціально-гуманітарну проблеми, а жінкам - "стати на найвищий шлях виправлення".

"Якщо держава і суспільство ставить найвищою метою і призначенням жінки створення сім'ї та народження дітей, то ми просто зобов'язані дати можливість кожній з тих, хто оступився, скоївши побутовий злочин або дрібну крадіжку, встати саме на найвищий, а не просто формальний шлях виправлення", - каже політик.

Він вважає, що "багато жінок, вийшовши в таку "відпустку" на волю, у прагненні виконати саме "завдання" отриманої відпустки, не тільки народять діточок, а й намагатимуться створити міцну сім'ю". Вони зможуть "стати прекрасними мамами і вірними дружинами", пізнавши складнощі життя.

Раніше сенаторка від Челябінської області Маргарита Павлова заявила, що росіянок потрібно переорієнтувати зі здобуття вищої освіти на народження дітей.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті