У росії помер відомий поет Лев Рубінштейн, який засуджував війну

У Москві помер у віці 76 років російський поет Лев Рубінштейн, який засуджував війну проти України. Його збила машина 8 січня, через що він отримав численні переломи та черепно-мозкову травму. Про це повідомила його дочка Марія у "Живому Журналі".

"Мій тато, Лев Рубінштейн, помер сьогодні", - написала вона у своєму блозі.

Поета 8 січня збила машина на пішохідному переході на вулиці Образцова у Москві. Його доставили в реанімацію у тяжкому стані з численними травмами та після операції занурили у лікувальний сон. На водія, який його збив, порушили кримінальну справу.

Російський поет, публіцист, есеїст, оглядач, громадський діяч Лев Рубінштейн у 2014 році був учасником конгресу "Україна - Росія: діалог" і підписав заяву, в якій вимагав "припинити агресивну авантюру: вивести з території України російські війська та припинити військову підтримку сепаратистам на південному сході України".

Після вторгнення російських солдатів на Донбас він звернувся до українського народу з проханням вибачити росіян за те, що не зупинили "божевільного" путіна.

У 2019 році поет заявив про те, що його вкрай здивувало і розчарувало "приєднання" Криму до росії. У 2022 році він засуждував напал росії на Україну.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті