У росії помер відомий поет Лев Рубінштейн, який засуджував війну

У Москві помер у віці 76 років російський поет Лев Рубінштейн, який засуджував війну проти України. Його збила машина 8 січня, через що він отримав численні переломи та черепно-мозкову травму. Про це повідомила його дочка Марія у "Живому Журналі".

"Мій тато, Лев Рубінштейн, помер сьогодні", - написала вона у своєму блозі.

Поета 8 січня збила машина на пішохідному переході на вулиці Образцова у Москві. Його доставили в реанімацію у тяжкому стані з численними травмами та після операції занурили у лікувальний сон. На водія, який його збив, порушили кримінальну справу.

Російський поет, публіцист, есеїст, оглядач, громадський діяч Лев Рубінштейн у 2014 році був учасником конгресу "Україна - Росія: діалог" і підписав заяву, в якій вимагав "припинити агресивну авантюру: вивести з території України російські війська та припинити військову підтримку сепаратистам на південному сході України".

Після вторгнення російських солдатів на Донбас він звернувся до українського народу з проханням вибачити росіян за те, що не зупинили "божевільного" путіна.

У 2019 році поет заявив про те, що його вкрай здивувало і розчарувало "приєднання" Криму до росії. У 2022 році він засуждував напал росії на Україну.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті