У росії полихають тисячі гектарів лісу - людей евакуюють селами

У РФ на сьогодні відомо про більш ніж 120 осередків лісових пожеж на площі понад 56 тис. гектарів. Про це пишуть росЗМІ з посиланням на прес-службу МНС.

Повідомляється, що за останню добу до гасіння природних пожеж у Тюменській, Курганській і Свердловській областях залучалися п'ять літаків МНС.

"Найскладніша обстановка зберігається у Свердловській області, де вогнем охоплено понад 33 тис. гектарів лісу", - повідомляє МНС.

У Свердловській області, де загорілися склади з порохом і була загроза вибуху, евакуйовано понад тисячу осіб. Найбільше людей вивезли із селища Первомайський - 400 осіб, зокрема 120 дітей.

Також складна ситуація в Азбесті. Звідти евакуювали 383 людини, включно з 57 дітьми.

Як повідомлялося, у Свердловській області росії внаслідок пожежі було знищено два склади з порохом.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті